Nátěr proti plísním

LSG ochranný nátěr zamezující výskytu plísní, bakterií a kvasinek

Pokud máte problém s výskytem plísní, bakterií, řas, hub, kvasinek a řas na Vašich zdech jak z venkovní strany, nebo i z vnitřní strany, je nejspolehlivějším řešením mimořádně účinný nátěr LSG, který Vás tohoto problému zbaví definitivně. Nátěr proti plísním LSG Vám dokážeme aplikovat na jakýkoliv podklad – např. na omítky, barvy, dřevo, OSB desky, umakart, betony, keramické obklady a jiné materiály.

Princip fungování nátěru proti plísním

Působení přípravku LSG je založeno na zcela novém principu lokální změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem, způsobí lokální změnu v koncentraci iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Ošetřené plochy jsou odolné dešti, vlhkosti, UV záření a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Nátěr proti plísním LSG je ekologický se selektivní a trvalou funkcí. Ve 100% spolehlivosti se garantuje účinek nátěru LSG 4-6 let a v omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Výrobce garantuje záruku 2 roky.

mikrooganismus
nový princip

Podrobný popis nátěru proti plísním

Postup při aplikaci ochranného nátěru LSG je následovný: V první řadě mechanicky odstraníme a vydezinfikujeme napadené místo plísní a mikroorganismy. Dezinfikujeme pomocí čisticího prostředku na bázi chlóru a následně místo pečlivě omyjeme a vysušíme. Až je poškozené místo důkladně vysušené aplikujeme tenkou vrstvu revoluční technologie LSG, která vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Nátěr proti plísním LSG lze aplikovat na různé povrchy, jako jsou vápenocementové omítky, disperzní, silikátové barvy, dřevo, OSB desky, umakart, betony, keramické obklady a podobné materiály. Pokud hledáte řešení, jak se zbavit nežádoucích plísní z Vašich budov, neváhejte nás kontaktovat a my Vám zašleme vypracovaný finanční návrh na důkladné vyčištění, dezinfekci fasády a zamezení následné novotvorby plísní a organických nečistot.

Poskytujeme další služby:

Naše mezinárodní společnost Výškové práce Praha se specializujeme na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku, provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistíme a myjeme okna a skleněné výplně ve výškách. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Realizuje denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátěry, opravujeme, natíráme a čistíme fasády. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.