Mytí oken

Pro své zákazníky realizuje firma Výškové práce Praha mytí oken v domácnostech i firmách. Specializujeme se i na mytí oken ve výškách pomocí horolezecké techniky, speleologické techniky a pomocí vysokozdvižné techniky. Firma Výškové práce Praha nabízí pravidelné i nepravidelné servisní mytí oken dle domluvy. Po mytí a čištění oken realizujeme doleštění a konečnou úpravu prosklených ploch takzvaným trikem suchého leštění. Naše firma zásadně nepoužívá leštící přípravky. Postupujeme tak, že důkladně umyjeme a očistíme skla nahrubo. Následně mytí a čištění skel oplachujeme na čisto. Celkovou očištěnou plochu necháme proschnout a následně leštíme dosucha čistou bavlněnou plenou. Tímto postupem docílíme, že na oknech nezůstanou kruhy a tahy po leštidlech a Vaše skla zůstanou zářivě čistá po dlouhou dobu. Mytí a čištění oken, výloh, a prosklených ploch ve výšce provádíme pomocí horolezecké a slaňovací techniky, nebo z hydraulických ramen montážních plošin.

Mytí oken
bavlněná plena

Další služby spojené s mytím oken

Čistíme, myjeme a leštíme okna včetně nanesení impregnace. Umýváme okna – kastlová, šroubovací, francouzská, otáčecí, plastová okna, okna s ochrannou fólií apod., dále myjeme výlohy a jakékoliv prosklené plochy. Zaměstnanci naší úklidové firmy Výškové práce Praha jsou proškolení profesionálové, kteří vědí jak správně ošetřit povrchy. Naše firma realizuje pro své zákazníky úklidy denní nebo pravidelné, a to v domácnostech, kancelářích, rezidencích či firmách. Provádíme také generální úklid po stavebních činnostech včetně mytí oken. V poslední době jsme zaznamenali častou poptávku po mytí, čištění a leštění oken, kterou jsme schopni zajistit v jakoukoliv denní dobu po celý rok.  Součástí mytí oken je, že Vám strhneme a odstraníme všechny polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery, tak aby skleněná plocha zůstala čistá.

Další služby nabízené firmou:

Specializujeme se na strojové hloubkové čištění koberců a podlah, a to: dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy. Dále na okna nanášíme samočistící nanoimpregnaci. Nanotechnologie na Vašich oknech zajistí dokonalý výhled a zároveň díky impregnaci ze skel odpuzuje vodu, chemikálie a další nečistoty, které materiály poškozuji. Vsaďte na novou metodu i v oblasti péče o okna a hned poznáte v čem se liší od klasických metod. Náš systém mytí okem s následnou impregnaci na skla aplikujeme pomocí technologie GlasProtect, jedná se o tzv. nešpinavou úpravu skel s dlouhotrvajícím účinkem. Nanotechnologická nešpinivá úprava umožní udržovat sklo čisté, bez častého umývání. Nano vrstva je extrémně odolná a trvanlivá. Jedno ošetření ochrání Vaše  okno až na 5 let. Po dohodě odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu antigraffiti. Zajistíme Vám pečlivý úklid v souladu s Vašimi požadavky a nároky. Vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky.