Čištění podlah

Strojové čištění podlah

Úklidová firma Výškové práce Praha realizuje generální a hloubkové strojové čištění podlah pomocí kotoučového stroje a to nejen v celé České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a Německu. Strojové čištění podlah zaručuje velmi kvalitní vyčištění jakéhokoliv typu podlah našimi odborně proškolenými zaměstnanci. Za své zaměstnance ručíme, jak za jejich odbornost a profesionalitu, tak za jejich spolehlivost a důvěryhodnost. Pro generální a hloubkové strojové čištění podlah používáme vždy zásaditou chemii, která může být využita pro vyčištění dlažby, marmolea, linolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah či kamenných podlah. Nejdůležitějším krokem pro kvalitní a důkladně provedené strojové čištění podlah je volba správné čistící chemie. Před samotným čistícím procesem se nejprve zkouší několik druhů výkonné čistící chemie. Volíme co možná nejšetrnější chemii, aby nedošlo k poškození povrchu a zároveň, aby její účinná složka splnila požadovaný cíl. Strojové čištění podlah naše úklidová firma Výškové práce Praha zajišťuje pomocí kotoučového stroje, jehož váha se pohybuje kolem 40 kg. Váha tohoto stroje se může ještě zvýšit, pokud se na jeho hlavu přidá další závaží o hmotnosti 10 až 15 kg. Tento kotoučový stroj zajistí detailní a hloubkové vyčištění jakéhokoliv druhu podlahy a můžeme na něho upevnit dva nástavce. Použít můžeme tzv. držák padů nebo slonový kartáč. Způsobem, kterým realizujeme, dokážeme restaurovat celou řadu podlah, které zákazníci označují na odpis. Zašlé podlahy a linolea jsme schopni vyčistit tak dokonale, že ani majitelé podlahy nedoufali v takto skvělý výsledek.

držák padů
požadovaný cíl

Voskování podlah

Našim zákazníkům vždy po hloubkové vyčištění podlah doporučujeme, aby si nechali podlahu zakonzervovat a nanést na ni vosk (průmyslový polymer). Tato fluatace podlahu zakonzervuje tak, že nedojde již k hlubšímu znečištění. Vosk, který používáme, je zpravidla pololesklý nebo matný. Tento vosk má celou řadu výhod např.: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a díky němu se podlaha lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost Vašich podlah. U velkých a namáhavých provozoven a obchodech v obchodních centrech vydrží tato fluatace na podlaze zhruba 1 rok. Poté je nutno polymer odstranit a nanést nový. Polymer se dá využít na dlažby, linolea, plovoucí podlahy, parkety, dřevěné podlahy, aj. Prakticky se jedná o lak a vypadá dobře také na litých podlahách. Nejčastějšími zákazníky, kteří si pravidelně nechávají polymer nanést na své podlahy, jsou zdravotnické zařízení, úřady, instituce, obchody v obchodních centrech, tovární haly, atd.

Další služby:

Mezi další odvětví úklidových služeb patří strojové hloubkové čištění, tepování   koberců, strojové čištění čalounění nebo odstranění starého vosku z podlahy a následné nanesení nové ochranné vrstvy vosku. Na okna nanášíme nanoimpregnaci, která je nejvíce vhodná pro okna se špatnou dostupností. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklidy po stavebních činnostech nebo úklidové práce ve výškách. Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG. Další metodu čištění je pískování, která se používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Jsme schopni odstranit a vyčistit graffiti nebo nanést antigraffitovou ochranu. S námi se dohodnete na malém i velkém úklidu. Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte na telefon.