Čištění koberců

Hloubkové čištění koberců

Společnost Výškové práce Praha se může chlubit velkou řadou spokojených zákazníků, kteří si u nás objednali a využili našich služeb, zaměřených na hloubkové a generální strojové vyčištění kobercových povrchů. Naše firma nabízí své úklidové služby nejen v České republice, ale i na Slovensku, Rakousku a Německu. Naše úklidová firma svým zákazníkům zajišťuje a doporučuje strojové čištění a tepování koberců metodou čištění kotoučovým strojem a vysoce výkonným třímotorovým vysavačem. Strojový způsob čištění kotoučovým strojem dokážeme vyčistit i takové koberce, se kterými si jiné úklidové firmy nedokázali poradit, a považujeme ji za nejúčinnější a jediný způsob, jak koberce důkladně vyčistit. Podíl na precizním vyčištění má také velmi účinná čistící chemie, kterou používáme. Jedná se o kvalitní chemii značky Bosch RTS. Pro závěrečnou fázi čištění koberců, což je zbavení koberce uvolněných nečistot, alergen, nežádoucích pachů a veškeré vlhkosti, používáme vysoce výkonný třímotorový vysavač, který má úzkou kobercovou hubici. Strojové čištění kvalitně zbaví Vaše koberce všech nečistot, koberec vydezinfikuje a zároveň Vám naše kvalitní chemie Bosch RTS spolu s moderními kotoučovými stroji a vysokotlakým třímotorovým turbo vysavačem příjemně oživí celkový vzhled Vašeho koberce. Zásadně nepoužíváme metodu extrakční, která tyto kritéria nesplňuje. Mnoho firem využívá metodu extrakční, ale ta nedokáže zdaleka tak odstranit veškeré nečistoty a koberec není vyčištěn do hloubky.

Strojové čištění
čištění koberců

Ruční čištění čalounění

Firma Výškové práce Praha nabízí profesionální ruční čištění čalouněného nábytku, sedacích souprav a křesel. K tepování čalouněného nábytku používáme účinnou chemii Bosch RTS, která se ručně za pomoci jemného kartáče s dlouhým vlasem, zapracuje do textilie. Vytvořená pěna spolu s uvolněnými nečistotami se na závěr vysaje vysokotlakým třímotorovým vysavačem se speciální hubicí na čalounění. Výkonný turbovysavač odsaje všechny alergeny, nežádoucí pachy a vysuší čalounění téměř dosucha. V některých případech a to zcela výjimečně, používáme na určité typy pevných tkanin, které jsou velmi znečištěné, ruční AKU kotoučový kartáč. Z 90% provádíme technologii ručního čištění čalounění, které je šetrné a dokážeme vaše sedačky, křesla a čalounění zbavit všech nečistot.

Ostatní činnosti firmy:

Firma Výškové práce Praha svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je převážně vhodná pro okna se špatnou dostupností. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů, kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu antigraffity, odstraňujeme nepovolné polepy a folie z prosklených ploch.