Čištění markýz

Naše úklidová firma Výškové práce Praha realizuje velmi důkladné čištění markýz a následně může provést i NANOIMPREGNACI markýz. V naší firmě pracuje tým proškolených profesionálů, kteří umí kvalitně a rychle provést svoji svěřenou práci. Realizujeme čištění plastových markýz, textilních markýz a slunečníků. Čištění markýz může být provedeno současně s mytím oken nebo jako samostatně realizovaná zakázka. Markýzy se velmi snadno a úporně zašpiní – prach, ptačí trus apod. Vyčištění venkovních látkových markýz a před uložením slunečníků po sezóně je úkol, který by se neměl odkládat, neboť čím déle na venkovních textiliích ulpívá prach a venkovní spady, tím déle trvá proces jejich čištění a odstranění nečistot je náročnější. Proto doporučujeme markýzy čistit pravidelně a obnovovat impregnaci, neboť takto ošetřené markýzy budou mít dlouhodobě nový vzhled a prodlouží se jejich životnost.

Důkladné čištění markýz

Naše firma používá metody profesionálního čištění a odstraňování nečistot a skvrn, které jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných strojů včetně profesionálních renomovaných čistících a impregnačních přípravků. Precizní zbavení nečistot, při čištění textilních markýz a slunečníků, zajistí profesionální velmi účinná čistící chemie Bosch RTS, která je nanesena na povrch markýzy, nechá se vsáknout do textilie a následně čistící proces pokračuje vykartáčováním celého povrchu markýzy jemnými kartáči. Po kvalitním vyčištění odsajeme všechny uvolněné nečistoty, hubicí s gumovými lamelami, která je napojena na výkonný vysavač, který má cca 2400 W. Tímto vysavačem jsou veškeré špíny a nečistoty perfektně z textilie odsáty a markýzy zůstanou téměř suché. Po takto provedeném precizním vyčištění je nezbytně důležitá impregnace markýz, aby nedošlo k opětovnému zašpinění a ulpívání nečistot. Impregnace markýz výrazně prodlužuje životnost vlákna a pomáhá k udržení vyčištěného vzhledu a v neposlední řadě zamezuje ulpívání nečistot na materiálu a rychlé opětovné zašpinění proti prachu a nečistot. Impregnované vlákno je obaleno neviditelným ochranným filmem, který mu dodává silně hydrofobní vlastnost Při impregnaci používáme chemii, kterou odebíráme přímo od výrobce markýz. Pro kvalitně nanesenou impregnaci je důležité, aby se prováděla za pěkného dne a aby bylo bezvětří. Používáme jen a pouze NANOIMPREGNACI, jelikož ta zaručí 100% ochranu textilie.

provedení zakázky
Nanoimpregnace markýz

Čištění markýz ve výškách

Pokud realizujeme čištění a impregnaci markýz ve výškách a na těžko přístupných místech, používáme k tomu speciální techniku. Jedná se o horolezeckou a speleologickou techniku, o hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny. Pro tuto práci jsou naši zaměstnanci odborně proškoleni a používají velmi kvalitní prostředky pro čištění a impregnaci markýz. Zdůraznit také musíme, že k provedení zakázky nikdy nevyužíváme brigádníky z různých agentur. Naši zaměstnanci jsou bezúhonní a samozřejmě námi důkladně prověřeni. Náš tým certifikovaných horolezců je odborně vyškolen dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

Nanoimpregnace markýz

Při čištění markýz ve výškách doporučujeme zákazníkům hydrofobní impregnaci na textilie, která Vaše markýzy ochrání před silným znečištěním Tato NANOIMPREGNACE chrání Vaše markýzy a prodlužuje jim životnost. Naším zákazníkům nejčastěji doporučujeme čištění a impregnaci markýz ve výškách z hydraulického ramene nebo montážní plošiny. Pomocí hydraulické plošiny nebo ramene máme k čištěné markýze lepší přístup a náš zaměstnanec je schopen markýzy lépe a kvalitněji vyčistit. Provádění čištění a impregnaci markýz pomocí horolezecké a speleologické techniky volíme v krajním případě, pokud není možnost provést vyčištění markýz z hydraulického ramene anebo z vysokozdvižné plošiny. Na celé řadě zakázek jsme schopni nabídnout našim zákazníkům příznivější cenu za čištění a impregnaci markýz ve výškách z hydraulického ramene nebo z vysokozdvižné plošiny. Protože venkovní markýzy dotvářejí celkový dojem z objektu, doporučujeme provádět jejich pravidelné čištění, buď před jejich uložením po sezóně, anebo před zahájením nové sezóny. Naše služby využijte případně, i pokud Vaše markýza projevuje známky snížené impregnace. Ověřené postupy čištění a užití speciálních prostředků určených přímo na tyto látky vyčistí většinu znečištění na textiliích. Dokážeme také kvalitně obnovit impregnaci markýzy.

čištění markýz

Další činnosti mezinárodní firmy:

Provádíme tepování a strojové čištění koberců, strojové čištění podlah, voskování podlah, ruční tepování čalouněného nábytku, sedacích souprav, matrací, postelí, mytí a čištění oken a výloh, dále mytí a čištění oken a prosklených ploch ve výšce pomocí horolezecké techniky, nebo z hydraulických ramen montážních plošin jsme provedli na těchto adresách. U všech uvedených míst byl vypracován finanční návrh. Mytí a čištění oken, rámů, parapetů, výloh, výkladců, oken a prosklených ploch ve výšce, práce mytí a čištění ve výšce, mytí a čištění oken pomocí horolezecké a slaňovací techniky, mytí a čištění oken pomocí hydraulických ramen montážních plošin, výškové práce mytí a čištění oken, skleněných a prosklených ploch ve výšce, skleněných tabulí, skleníků, zimních zahrad, prosklených budov a domů, parkovacích domů, obchodních center, výloh provozoven obchodních center a výloh v ulicích města, vitrín, prosklených schodišť, světlíků, luxferů, copilit, polykarbonátů, skleněných přístřešků, skleněných a prosklených stěn budov a provozoven, opaxitové obklady, log, poutačů, skleněných portálů, vývěsních štítů, skleněných podkladů log, prosklených a skleněných výtahů a zdviží, skleněných a prosklených zábradlí, zábran a plotů, skleněných a prosklených stropů a podlah, epoxidové podlahy – stěrky, zrcadel a zrcadlových stěn, mříží a rolet, hladkých stěn, skleněných světel a lustrů, všech rozvodů vody, klimatizace, elektřiny, plynu, odpadů nad prodejní plochou. Sundání, stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí všech polepů, lepidel, silikonů, barev po přestavbách a rekonstrukcích prodejen a provozoven v obchodních centrech a na ulicích měst. Stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí folií, ochranných folií, samolepek, bannerů, reklamních polepů a polepů akcí. Oškrábání a vyčištění barev a silikonů po rekonstrukcích výloh a zbytků lepidel po stržených polepech, foliích, polepech reklam a polepech akci korundovými žiletkami. Mytí a čištění oken, výloh a prosklených ploch po malování, řemeslech, malířích, rekonstrukcích, stavbě, přestavbě, výměně skel a výloh, před otevřením provozovny, při otevření nové provozovny a obchodu. Mytí a čištění oken v domácnosti, ve firmě, v obchodě, provozovně, v bytě, na domě a v rodinném domě. Umývání a čištění plastových oken, kastlových oken, balkonových oken, ventilaček, střešních oken, neotvíratelných oken, skleněných stěn, výtahů, kanceláří, garážových vrat. Servisní mytí a čištění oken a výloh. Jednorázové mytí a čištění oken a výloh. Nárazové mytí oken, výloh, log, poutačů, vývěsních štítů, mříží, rolet, žaluzií, venkovních předokenních žaluzií, zrcadel, zrcadlových stěn, reklam, solárních panelů, výloh provozoven obchodních center. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.